![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=480x10000:format=jpg/path/s92feb225b6c3dfb3/image/i4804bebf424aa396/version/1701081973/image.jpg)
H φετινή βράβευση νέων ελλήνων που έχουν διακριθεί σε διάφορους τομείς όπως αθλητικούς, πολιτιστικούς, κοινωνικούς και που οργανώνει τα τελευταία χρόνια ο ΔΟΡΥΦΟΡΟΣ θα πραγματοποιηθεί φέτος ξανά την ημέρα της φιλανθρωπικής εκδήλωσης στις 10 Δεκεμβρίου 2023 στο πολιτιστικό κέντρο των Αγίων Πάντων.
Στόχος μας είναι η ανάδειξη νέων ελληνόπουλων ενισχύοντάς με τον τρόπο αυτό την προσπάθειά τους.
Σημειώνουμε ότι το λογότυπο σχεδίασε ο Νίκος Ιωαννίδης πατέρας της Ραφαέλας που είχε διακριθεί στην 1η εκδήλωση-βράβευση για τις επιτυχίες της στην παγοδρομία (στη συνέχεια μετακόμισε σ άλλη πόλη της Γερμανίας)