![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=480x10000:format=jpg/path/s92feb225b6c3dfb3/image/ia2425dbe7d315789/version/1674497942/image.jpg)
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 22.01.23 επίσκεψη-ξενάγηση στην έκθεση των έργων της ελληνικής καταγωγής καλλιτέχνιδας Etel Adnan στην γκαλερί Lenbachhaus, που διοργάνωσε το Λύκειο των Ελληνίδων-Γραφείο Μονάχου.
Ευχαριστούμε θερμά τις συμμετέχουσες και τους συμμετέχοντες για τη θετική ανταπόκριση και υποσχόμαστε πως θα ακολουθήσουν κι άλλες εκδηλώσεις τέτοιου χαρακτήρα.
Το Διοικητικό Συμβούλιο