![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=480x10000:format=jpg/path/s92feb225b6c3dfb3/image/i0b0fdd2b59b8e28e/version/1708891620/image.jpg)
Ηπειρωτική Κοινότητα Μονάχου: Και φέτος στην παρέλαση παραδοσιακών συλλόγων στο Oktoberfest
Η Πρόεδρος της Ηπειρωτικής Κοινότητας Μονάχου Βασιλική Θανασιά ανακοινωσε σήμερα στη διάρκεια της εκδήλωσης (βασιλόπιτα) των μελών του συλλόγου τη συμμετοχή στην παρέλαση παραδοσιακών συλλόγων στο Oktoberfest 2024.
Μάλιστα θα είναι η 3η συμμετοχή της Ηπειρωτικής κοινότητας μετά από το 2019 και το 2022
Συγχαρητήρια!