![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=480x10000:format=jpg/path/s92feb225b6c3dfb3/image/i1253c5a58190b84b/version/1707481107/image.jpg)
Tην Τετάρτη ξεκινάει στο Μόναχο η f.re.e, η μεγαλύτερη τουριστική έκθεση της Βαυαρία. Για 5 μέρες από 14 έως 18 Φεβρουαρίου στον εκθεσιακό χώρο Messe München θα βρίσκεται η τουριστική αγορά και όπως πάντα με ελληνική συμμετοχή.
Ειδικότερα, περίπτερο θα έχουν οι Περιφέρειες Κρήτης, Ιονίων Νήσων, η τουριστική υπηρεσία της Χαλκιδικής οι ναυτιλιακές εταιρείες ANEK LINES, BLUE STAR FERRIES, HELLENIC SEAWAYS, SUPERFAST FERRIES καθώς ATTICA GROUP, Meganisi Sailing Agentur GREAT EXHIBITIONS AND EXPORTS CONSULTING P.C.