![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=480x10000:format=jpg/path/s92feb225b6c3dfb3/image/i9837ee92980f2013/version/1621166786/image.jpg)
Η Ελλάς Μονάχου σε συνεργασία με την εταιρεία ERREA διοργανώνει αθλητικό καμπ από τις 31.05 μεχρι 04.06 κάθε μέρα από τις 08:00 μεχρι 16:00. Με Ιταλό προπονητή που είναι υπεύθυνος για τα καμπ της ΑΣ Ρόμα και προπονητές της Ελλάς Μονάχου. Για παιδιά τα οποία οι γονείς δεν έχουν άλλη άδεια ή πρέπει να δουλέψουν. Η τιμή είναι μόνο 100€. Θα υπάρχει φαγητό το μεσημέρι και τα παιδια θα πάρουν δώρο ένα σετ ERREA φανέλα, σορτς και κάλτσες.
H δράση πραγματοποιείται υπό την αιγίδα του βαυαρικού συνδέσμου νεολαίας -jugendring- και του Υπουργείου Παιδείας
![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=480x10000:format=jpg/path/s92feb225b6c3dfb3/image/i7088d6a8ff795ea9/version/1621166811/image.jpg)