![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=480x10000:format=jpg/path/s92feb225b6c3dfb3/image/iff16299533f29251/version/1616679235/image.jpg)
Ο Δήμος Μονάχου ανακοίνωσε ότι η τηλεφωνική γραμή για ραντεβού για εμβολιασμό κατά του COVID-19 θα ανοίξει και για τους άνω των 70 και αφορά κυρίως όσους δεν έχουν τη δυνατότητα διαδικτυακής πρόσβασης στο πορτάλ.
Ο τηλεφωνικός αριθμός 089/90429-2222 θα λειτουργεί καθημερινά από τις 8 π.μ. έως 6 μ.μ.
Η τηλεφωνική γραμμή, όπως σημειώνει στην ανακοίνωσή του ο Δήμος μέχρι τώρα απευθυνόταν για τους πολίτες άνω των 80 ετών.