![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=480x10000:format=png/path/s92feb225b6c3dfb3/image/ic3007705af496705/version/1611150115/image.png)
Η υπηρεσία κοινωνικών θεμάτων του Δήμου Μονάχου ξεκίνησε διαδικτυακή έρευνα στην οποία καλεί νέους της πόλης να συμμετέχουν. Το φετινό θέμα της έρευνας είναι η πανδημία του κορωνοιού
Ο σύνδεσμος της έρευνας https://jugendbefragung-muenchen.de
Η υπηρεσία κοινωνικών θεμάτων του Δήμου Μονάχου ξεκίνησε διαδικτυακή έρευνα στην οποία καλεί νέους της πόλης να συμμετέχουν. Το φετινό θέμα της έρευνας είναι η πανδημία του κορωνοιού
Ο σύνδεσμος της έρευνας https://jugendbefragung-muenchen.de